Age of Empires 3 The African Royals Full indir

Age of Empires 3 The African Royals indir

Age of Empires 3 The African Royals Full indir

Yayıncı: Xbox Game StudiosÇıkış Tarihi: 2021
Tür: Strateji, AksiyonBaşlık: Age of Empires 3 The African Royals

Oyun indir

Age of Empires 3 The African Royals – İNDİR


Age of Empires 3 The African Royals son sürüme yükseltilmiştir ve tüm DLC’leri içerir:

Age of Empires III: Definitive Edition – United States Civilization
Age of Empires III: DE – The African Royals

2 yepyeni medeniyet ve krallık, Etiyopyalılar ve Hausalar ile Age of Empires III: Definitive Edition’a yönelik yeni içerikleri keşfederken Afrika’nın kalbine dalış yapın!

Afrika medeniyetlerine özgü Age mekaniklerini kullanarak her çağda yeni İttifaklar edinin ve müttefiklerinizin birimlerini kiralamak veya araştırmalarını yapmak için Nüfuzunuzu kullanın. Paralı Askerler, Müttefik birimleri, İthal Toplar ya da yeni Mitralyöz Deve’yi görevlendirmek için bir Saray inşa edin. Avlanan hayvanları yemlemek için bir Ambar inşa edin ve yiyecek toplanma oranını artırın ya da Sanga ve Zebu Sığırı ticareti yapmak için bir Besi Hayvanı Marketi inşa edin. Ordularınızı güçlendirmek için müttefiklerinize büyük bir miktarda Nüfuz temin etmek için efsanevi bir Kraliyet Ziyafeti düzenleyin.

2 Yeni Medeniyet Age of Empires 3 The African Royals,

Etiyopya:
Shotel Savaşçıları düşman hatlarını yararken ve havan toplarınız düşman birimlerinin ve binalarının üzerine yağmur gibi yağan patlayıcılı atışlar yaparken Saraylarla ve Dağ Manastırlarıyla ”Afrika’nın Çatısı”nı eviniz hâline getirin. Düşman süvari hücumlarını engellemek için kudretli Oromoları eğitin, karşıdaki piyadelere rastgele atışlar yapmaları için Neftenyaları vazifelendirin ya da oyun tarzınıza yönelik en kusursuz stratejiyi oluşturmak için emrinizin altındaki müttefiklerden dilediğinizi kullanın.

Age of Empires 3 The African Royals, Hausa:
Büyüleyici Griotlarla, kârlı Besi Hayvanı ticaretiyle ve etkili Üniversitelerle birlikte gelişen bir Hausa Krallığı inşa edin, ardından Maigadi muhafızları ve ithal toplarla size ait olanları koruyun. Becerikli Fulani Okçuları, hızlı Baskıncılar ve heybetli Lifidi Şövalyelerinden oluşan bir orduyla kısa sürede düşmanınızın imparatorluklarını yerle bir ederek onların önüne geçin.

3 Yeni Tarihi Savaş Age of Empires 3 The African Royals,

Üç Kral Savaşı: Genç ve kıskanç bir kral olan Portekizli Sebastian, bir haçlı seferi bahanesiyle Fas’a bir istila başlatır. Ancak Saadiler etkilenmez ve işgalcilerle yüzleşmek için ordularını toplarlar. İberyalılar üstün teknolojiye, paralı askerlere ve yerel bir kukla sultanın desteğine sahip olsa da sultanın güçleri yurtlarını korumak için savaşır.

Hausa’nın Düşüşü: Şehirdeki elitlerin açgözlülüğünü ve ahlaksızlığını eleştirdiği için Hausa şehir devleti Gobir’den sürgün edilen bilgin, yazar ve askeri lider Usman dan Fodio, Batı Afrika’nın Sahel bölgesinde bir devrim başlatmak için Fulani göçebelerini, Hausa rençperlerini ve firari köleleri bir araya getirdi. Age of Empires 3 The African Royals,

Prensler Dönemi: Bir asırdan fazla bir süredir yerel savaş lortları, gerileyen eski imparatorlukta iktidar için mücadele ederken Etiyopya, ayakta kalmaya çalıştı. Kassa Hailu adında bir adam devreye girene kadar çatışmalar çözümsüz gibi duruyordu. Etiyopya-Mısır savaşlarının da gazisi olan Kassa, ülkesinin paramparça oluşunu seyretmeye daha fazla dayanamadı. Savaş reisleri ile savaşacak ve ganimeti yoksul Etiyopyalı rençperlere hibe edecekti.

Age of Empires 3 The African Royals Full indir

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ 

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 10 version 18362.0 or higher
İşlemci: Intel i3-2105 @ 3.1GHz or AMD Phenom II X4 973 with an average CPU Passmark score of 3735 or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GT 430, Radeon HD 5570, or Intel HD 4400 with an average Passmark G3D Mark of 570 or better @720p
DirectX: Sürüm 11
İlave Notlar: 2 GB VRAM
oyun içi görüntüler
Age of Empires 3 The African Royals | Oyun İçi Ekran Görütüleri
Age of Empires 3 The African Royals full indir
Age of Empires 3 The African Royals torrent
Age of Empires 3 The African Royals oyunu indirdikten sonra içinde bulunan CRACK dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine atıp çalıştırın….

👍 Linkler 👍
Mediafire – Tek link
Turbobit – Tek Link
Uptobox – Tek Link
Yandex – Tek Link
Bayfiles – Tek Link
Racaty – Tek Link

Gofile – Tek Link
MEGA – Tek Link
Torrent – Mevcut

Age of Empires 3 The African Royals – CODEX
Dosya Boyutu: 36.5 GB
www.fulloyunindir.net

Age of Empires 3 The African Royals – İNDİR

Uptobox

Torrent

Alternatif Torrent

Alternatif Torrent


Oyun full patch’dir, içindeki kurulum talimatını izleyip kurabilirsiniz.
Yeni güncellemeler gelince bu konu altından paylaşılacaktır.

Web sitemizde bulunan tüm oyunlar ve yeni çıkan oyunlar, oyun indir bulunmaktadır… Torrent Oyun & Tek Link Oyun seçenekleri ve 15 farklı alternatif link seçeneği ile istediğiniz oyun indirebilirsiniz.
Full Oyun indir
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler…


Age of Empires 3 The African Royals indir | Age of Empires 3 The African Royals full indir | Age of Empires 3 The African Royals torrent | Age of Empires 3 The African Royals Crack | Age of Empires 3 The African Royals Türkçe Yama | Age of Empires 3 The African Royals | Age of Empires 3 The African Royals oyun indir

Oyun indir değerlendirmesi

Age of Empires 3 The African Royals

Oyun Puanı

Age of Empires 3 The African Royals full oyunu değerlendirin;

User Rating: 4.75 ( 45 votes)

Kontrol Et !

Alien 911 Full indir

Alien 911 Full indir Yayıncı: Kicksome Entertainment Çıkış Tarihi: 2020 Tür: Strateji, Aksiyon Başlık: Alien …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir