Awoken Chapter One of Reverie Full indir

Awoken Chapter One of Reverie indir

Awoken Chapter One of Reverie Full indir

Yayıncı: Devious Eye EntertainmentÇıkış Tarihi: 2020
Tür: Aksiyon, KorkuBaşlık: Awoken Chapter One of Reverie

Oyun indir

Awoken Chapter One of Reverie – İNDİR


Awoken Chapter One of Reverie, UYARI: Bu video oyunu, ışığa duyarlı epilepsisi olan kişilerde nöbetleri tetikleyebilir. Oyuncu takdirine tavsiye edilir.

ÖNEMLİ NOT: Oyun keşfetmeye odaklanır ve daha derin ve daha anlamlı bir deneyim yaratmak için gerilim yaratır. Hikayesi, oyun boyunca bulunan görüntüler, ince ortam ayrıntıları ve tam hareketli video kasetleriyle ortaya çıkıyor. Zor bir oyun olduğunu ve elinizi tutmayacağını unutmayın. Awoken Chapter One of Reverie,

Awoken, birinci şahıs psikolojik korku oyunudur.
Alan Mason olarak, yalnız olmanın musallat olduğu tüm toplumdan gizlenmiş gizemli bir tesisi, rahatlatıcı ve korkunç derecede gerçekçi ortamları gerçekten korkunç bir deneyimle birleştiren atmosferik bir dünyayı keşfedeceksiniz.
Çevre

Oyun, korkunç şeylerin yaşandığı Mount Moira Hastanesi olarak bilinen tesisin içinde geçmektedir. Kayıp ailenize ne olduğunu ortaya çıkarmaya çalışırken kasvetli koridorlarda dolaşacak, her odayı keşfedecek ve sonsuz labirentlerde kaybolacaksınız.

Hikaye konusu Awoken Chapter One of Reverie,

Bu tesisin korkunç bir geçmişi var. Hastalar ve mahkûmlar üzerinde vahşice deneyler yapıldı ve kendi doktorları tarafından öldürüldü, birçok insan çıldırdı, hatta birçoğu sadece kaçmak için intihar etti ve Moira Dağı’nın duvarlarında başka tüyler ürpertici olaylar da meydana geldi. Tüm tesisin tarihi ve hikayesi duvarlara boyanmıştır. Alan olarak Moira Dağı’nın karanlık geçmişini keşfedecek ve ortaya çıkarmaya çalışacak ve ailenizin kaybolmasına neyin sebep olduğuyla ilgili gerçeği ortaya çıkarmaya çalışacaksınız. Bazı deneyler hiç gitmediği için tesisin dehşetiyle karşılaşacağınız için yakında tekrar evde olmayı dileyeceksiniz. Korkulardan kaçacak mısın yoksa karanlıkta yatan her şeyin ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaya mı çalışacaksın?

Karanlık Bir Tarih Awoken Chapter One of Reverie,

Mount Moira Hastanesi, deneysel çalışmalardan ve birçok zayiattan oluşan korkunç bir geçmişe sahiptir. Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı ve her şeyin bir geçmişi olduğu olgun ve ahlaki açıdan belirsiz bir hikayenin derinliklerine dalın. Korkuları görecek, duyacak ve deneyimleyeceksiniz ve bu, Mount Moira Hastanesinde olanlara dair algınızı değiştirecek.

Oynanış

Awoken, As Alan’da savunmasız değilsiniz; silahlar sizi her köşede takip eden korkunç deneylerden kurtarabilir, ancak sadece bu kadarını yapacaktır. Görevler için gerekli olan temel unsurları toplayabilecek, çevreyle etkileşime girebilecek ve bu kabustan kaçmanıza yardımcı olabilecek şeyleri arayabileceksiniz, yoksa bu yer sizi daha da derinlere mi hapsedecek?

Awoken Chapter One of Reverie, Özellikleri:

  • Gerçek Bir Hayatta Kalma Korkusu Deneyimi: Mount Moira Hastanesi’nin dehşetinden kurtulmak istiyorsanız, tek şansınız kaçmak… saklanmak… veya kendinizi savunmak için eşyalar bulmak, ancak her şeyin göründüğü gibi olmadığı konusunda uyarılırsınız.
  • Tamamen sürükleyici bir dünya olan Mount Moira Hastanesi’ni sınırlamalar olmadan keşfedin.
  • El feneri mekaniği gerçekçidir ve bir pil sistemi kullanır, pilleri stokladığınızdan emin olun.
  • Sürükleyici Grafikler: AAA kalitesinde grafikler, oyunculara Unity’nin HDRP işleme motorundan tam olarak yararlanarak keşfetmeleri için ayrıntılı, korkunç derecede gerçekçi bir dünya sunar.
  • Öngörülemeyen Düşmanlar: Oyuncular, hastane sakinlerinden birinin sizi ne zaman ve nereden yakalayacağını bilemez.
  • Gerçek Korku: Uyandı, Moira Dağı Hastanesi, tüm yaratıkları ve ortamı, gerçek mekanlardan, suç deliliği vakalarından ve folklordan esinlenmiştir.

Awoken Chapter One of Reverie Full indir

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ 

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: AMD FX 8300 or Intel i5 4460
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Radeon RX 460 or GeForce GTX 1050
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
oyun içi görüntüler
Awoken Chapter One of Reverie | Oyun İçi Ekran Görütüleri
Awoken Chapter One of Reverie full indir
Awoken Chapter One of Reverie torrent
Awoken Chapter One of Reverie oyunu indirdikten sonra içinde bulunan CRACK dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine atıp çalıştırın….

👍 Linkler 👍
Mediafire – Tek link
Turbobit – Tek Link
Uptobox – Tek Link
Yandex – Tek Link
Bayfiles – Tek Link
Racaty – Tek Link

Gofile – Tek Link
MEGA – Tek Link
Torrent – Mevcut

Awoken Chapter One of Reverie – Erken Erişim
Dosya Boyutu: 4.1 GB
www.fulloyunindir.net

Awoken Chapter One of Reverie – İNDİR

Uptobox

Yandex

MEGA


Oyun full patch’dir, içindeki kurulum talimatını izleyip kurabilirsiniz.
Yeni güncellemeler gelince bu konu altından paylaşılacaktır.

Web sitemizde bulunan tüm oyunlar ve yeni çıkan oyunlar, oyun indir bulunmaktadır… Torrent Oyun & Tek Link Oyun seçenekleri ve 15 farklı alternatif link seçeneği ile istediğiniz oyun indirebilirsiniz.
Full Oyun indir
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler…


Awoken Chapter One of Reverie indir | Awoken Chapter One of Reverie full indir | Awoken Chapter One of Reverie torrent | Awoken Chapter One of Reverie Crack | Awoken Chapter One of Reverie Türkçe Yama | Awoken Chapter One of Reverie | Awoken Chapter One of Reverie oyun indir

Oyun indir değerlendirmesi

Awoken Chapter One of Reverie

Oyun Puanı

Awoken Chapter One of Reverie full oyunu değerlendirin;

User Rating: 4.75 ( 45 votes)

Kontrol Et !

OkunoKA Madness Full indir

OkunoKA Madness Full indir Yayıncı: Ignition Publishing Çıkış Tarihi: 2020 Tür: Macera, Platform Başlık: OkunoKA …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir