Blizzard Arcade Collection Full indir

Blizzard Arcade Collection indir

Blizzard Arcade Collection Full indir

Yayıncı: BlizzardÇıkış Tarihi: 2021
Tür: Aksiyon, MaceraBaşlık: Blizzard Arcade Collection

Oyun indir

Blizzard Arcade Collection – İNDİR


Blizzard Arcade Collection, Dün, Bugün Kullanılabilir
Bu oyunlar nesillerdir ailemizde; artık sizin için hazırlar. Modern izleyiciler ve platformlar için yeniden üretilmiş en klasik üç Blizzard Entertainment oyunu olan Blizzard® Arcade Collection’ı deneyimleyin.

Orijinal olarak 16 ve 32 bit konsollarda yayınlandıkları haliyle her oyunun iki aslına uygun yeniden yaratımını deneyin veya Definitive Edition’ı yeni yükseltmeler ve başarılarla oynayın.

The Lost Vikings
Hayal mi görüyorum yoksa daha önce burada mıydık? Her biri farklı yeteneklere (hız, güç ve, um, kalkan) sahip üç güçlü Viking – Erik, Baleog ve Olaf – kendilerini uzaylı tiran Tomator’ın hayvan barınağında hapsedilmiş halde buldular. Evlerinin yolunu bulmaları için asimetrik platformların ve zorlu bulmacaların üstesinden gelmelerine veya ölürken hayal kırıklığına uğramış bir şekilde tekrar tekrar izlemelerine yardım edecek misin? İkisine ne dersin? Oyunun iki orijinal versiyonuyla becerilerinizi test edin veya 1994 sürümünden 5 farklı seviye dahil Definitive Edition’ı oynayın.

Rock N Roll Racing
Katliam başlasın! 1994’ün bu yakasındaki en radikal araç imha derbisinde rock yapmanın zamanı geldi. Yüzlerce galaktik pistte yolunuzu açın ve rekabeti alt üst etmek ve alanı zenginleştirmek için ihtiyacınız olan tüm mayınlar, füzeler ve zıplama jetleriyle sürüşünüzü ayarlayın . RNRR, 16×9 çözünürlük desteği, Bad to the Bone ve Born to be Wild gibi orijinal rock ve metal film müziği hitleri (artık sanatçı kayıtları ve hatırladığınız MIDI sürümleriyle birlikte) ve Definitive Edition’da 4 oyunculu yerel çok oyunculu ile geri döndü. Ayrıca Blizzard Arcade Koleksiyonuna iki orijinal konsol sürümü de ekliyoruz.
Bu kaynak metin hakkında daha fazla bilgiEk çeviri bilgileri için kaynak metin gerekli

Blackthorne
Kafatasınız güzel bir kupa yapacak! Paralı asker kaptanı Kyle “Blackthorne” Vlaros olarak, yabancı bir gezegeni geçin, Androthi halkını özgürleştirin ve kaderinize sahip çıkın. Bu durumda kaderiniz, çılgınca 2D çatışmalarda av tüfeğinizi siper almak ve kör ateş etmek. Blackthorne, aksiyon, platform oluşturma ve dünya inşasını Warcraft ve StarCraft’ı önceden gösteren korkunç bir uzay fantezisinde harmanlıyor. İki orijinal konsol sürümünden birini veya Definitive Edition’ı oynayın.

Kayıp Vikingler 2
Bir kez daha, üç kahramanımız Erik, Baleog ve Olaf’ın evlerinden çok uzaklara götürüldüğünü ve yeni bir maceraya atıldığını görüyoruz. Yeni yeteneklerden yararlanan ve iki yeni müttefik, kurtadam Fang ve ejderha Scorch’la birlikte eve dönüş yollarını bulma arayışlarında olan Viking kahramanlarımız, orijinal oyunun tasarımına yeni bir soluk getiren zorlu bulmacaların üstesinden gelmelidir. Orijinal 16 bit sürümde üç kahramanımızı kurtarmayı yeniden yaşayın!

RPM Yarışı
RPM Racing ile Rock N Roll Racing’in öncülünü yaşayın! Klasik özelliklerin hepsi orada: izometrik perspektif, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı arabalar, aracınızda modüler yükseltmeler yapma yeteneği, kariyer gelişimini kaydetme işlevi ve çok sayıda araç kargaşası. Ayrıca zevkinize en uygun görüntü modunu seçebilmeniz için ek “Video Modu” seçenekleri de ekledik! Yarış pistlerinde becerilerinizi orijinal 16 bit sürümde test edin.

Klasikler, Yükseltilmiş

Geri sarma
Muhteşem bir önemli anı yeniden yaşamak veya kendinize zafer için bir şans daha vermek için oyununuzdaki zamanı 10 saniyeye kadar geri çevirin. Eski oyunlar zordu. Tüm Orijinal Baskılarda mevcuttur.

İzle ve Atla
Bir bilmeceden korktunuz mu, yoksa sadece bir mola mı hissediyorsunuz? The Lost Vikings veya Blackthorne oyununu izleyebilir, ardından kontrolü ele alabilir ve herhangi bir noktada oynamak için atlayabilirsiniz. The Lost Vikings ve Blackthorne’un Orijinal Baskılarında Mevcuttur

Kaydet / Yükle
Şifreleri geride bırakmanın zamanı geldi. Oyununuzu istediğiniz yere kaydedin ve yükleyin. Kulağa lüks gelmiyorsa, ona ne kadar sahip olduğunuzu gerçekten bilmiyorsunuz. Blackthorne, The Lost Vikings ve Rock N Roll Racing 93 ve 94’te mevcuttur

Müze
Blizzard Arcade Collection’ın üç başlığını çevreleyen tüm eserler: oyun kutuları, kılavuzlar, konsept çizim – ayrıca kullanılmayan içerik kütüphanesi, orijinal geliştirme ekiplerinin üyeleriyle uzun röportajlar ve bir klasik müzik koleksiyonu.

Daha!
Blizzard Arcade Koleksiyonuna dahil olan Orijinal Sürümler, bunları 25 yıl önce bilseydik ilk etapta dahil edeceğimiz pek çok kullanışlı özelliğe sahiptir: anahtar eşleme, grafik ölçekleme, ekran filtreleri ve daha fazlası.

Blizzard Arcade Collection Full indir

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ 

MİNİMUM:
Operating System
 Windows® 10 64-bit required (latest version)
 Processor
 Intel® Core® i3-530 or AMD™ Athlon™ Phenom™ II X4 910 or better
 Video
 NVIDIA® GeForce® GTS 450 or AMD Radeon™ HD 5750 or Intel® HD Graphics 4000 or better
 Memory
 4 GB RAM
oyun içi görüntüler
Blizzard Arcade Collection | Oyun İçi Ekran Görütüleri
Blizzard Arcade Collection torrent
Blizzard Arcade Collection full indir
Blizzard Arcade Collection oyunu indirdikten sonra içinde bulunan CRACK dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine atıp çalıştırın….

👍 Linkler 👍
Mediafire – Tek link
Turbobit – Tek Link
Uptobox – Tek Link
Yandex – Tek Link
Bayfiles – Tek Link
Racaty – Tek Link

Gofile – Tek Link
MEGA – Tek Link
Torrent – Mevcut

Blizzard Arcade Collection – CODEX
Dosya Boyutu: 3.6 GB
www.fulloyunindir.net

Blizzard Arcade Collection – İNDİR

Torrent

Alternatif Torrent

Alternatif Torrent


Oyun full patch’dir, içindeki kurulum talimatını izleyip kurabilirsiniz.
Yeni güncellemeler gelince bu konu altından paylaşılacaktır.

Web sitemizde bulunan tüm oyunlar ve yeni çıkan oyunlar, oyun indir bulunmaktadır… Torrent Oyun & Tek Link Oyun seçenekleri ve 15 farklı alternatif link seçeneği ile istediğiniz oyun indirebilirsiniz.
Full Oyun indir
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler…


Blizzard Arcade Collection indir | Blizzard Arcade Collection full indir | Blizzard Arcade Collection torrent | Blizzard Arcade Collection Crack | Blizzard Arcade Collection Türkçe Yama | Blizzard Arcade Collection | Blizzard Arcade Collection oyun indir

Oyun indir değerlendirmesi

Blizzard Arcade Collection

Oyun Puanı

Blizzard Arcade Collection full oyunu değerlendirin;

User Rating: 4.75 ( 45 votes)

Kontrol Et !

OkunoKA Madness Full indir

OkunoKA Madness Full indir Yayıncı: Ignition Publishing Çıkış Tarihi: 2020 Tür: Macera, Platform Başlık: OkunoKA …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir