Endzone A World Apart Radiation Full İndir

 Endzone Radiation indir
Yayıncı: Assemble EntertainmentÇıkış Tarihi: 2020
Tür: Strateji, SimülasyonBaşlık: Endzone – A World Apart Radiation
Endzone – A World Apart – indir

Save the World Edition, Endzone – A World Apart ve resmi film müziği içerir ve geliştiricinin Endzone – A World Apart Radiation üzerindeki çalışmalarını daha da desteklemek ve takdir etmek isteyenler için en iyi seçenektir.

Bunun da ötesinde, gezegeni kurtarmamıza yardımcı olabilirsiniz: Assemble Entertainment, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan OneTreePlanted ile ortaklık kurdu ve çok gerçekçi bir dünya sonu senaryosu olan iklim değişikliği ile mücadele etmeyi amaçlayan bir yardım kampanyası başlattı. Birlikte, satılan her Save the World Edition için bir ağaç dikeceğiz! Bize katılın ve dünyayı kurtarmak için payınıza katkıda bulunun!
Tüm destekçilere teşekkür ederim – Genel olarak 29.289 ağaç dikildi

BU OYUN HAKKINDA
Erken Erişim Yol Haritası

Endzone – A World Apart Hakkında
2021’de bir grup terörist dünyanın dört bir yanındaki nükleer santralleri havaya uçurdu ve dünyayı kaosa sürükledi. Sadece birkaçı “Endzone” adlı yeraltı tesislerine kaçmayı başardı. 150 yıl sonra, insanlık emriniz altında yüzeye geri döner! Radyoaktivite, kirli yağmur ve aşırı iklim değişikliği ile dolu son derece düşmanca bir ortamda, bir lider olarak değerinizi kanıtlamanız gerekir.

30’dan fazla farklı bina ile dünyanın düşman yüzeyinde bir yerleşim inşa edin ve erkeklerinize, kadınlarınıza ve çocuklarınıza dikkat edin.
Sokaklar ve depolarla verimli bir altyapı oluşturarak birçok farklı kaynağı toplayın ve geliştirin ve ekonominizi yönetin.
Dinamik olarak simüle edilmiş, inandırıcı ortamları deneyimleyin! Oyundaki her yer hücresinin kendi nem ve radyasyon değerleri vardır.
Radyoaktif olarak kirlenmiş toprak, kuraklık, zehirli yağmur ve kum fırtınaları gibi sürekli tehditlerin olduğu bir dünyada hayatta kalın.
Unutulan yerlere seferler gönderin ve çalışanlarınızın kaderini değiştirecek anlamlı kararlar alın.
Ve erken erişim aşamamız sırasında daha birçok özellik geliyor …

Bildiğimiz gibi dünya gitti. Dünyadaki son insandan kurtulanlar için yeni bir ev inşa et! Onlara sığınak ve bir ev ver. Temel ihtiyaçlarını sabit su ve gıda kaynaklarıyla yerine getirin, eğitin, hayatta kalmalarını sağlayın ve 30’dan fazla farklı bina ile motive olmalarına yardımcı olun.

Yerleşiminizin lideri olarak, farklı meslek ve görevleri koordine edin ve atayın. Sokaklarınız, depozitolarınız ve pazarlarınızla verimli bir altyapı oluşturarak çalışanlarınızın birçok farklı kaynağı toplayıp rafine etmesine ve ekonominizi yönetmesine izin verin.

Oyundaki her toprak hücresi dinamik olarak simüle edilmiş nem ve radyasyona sahiptir. Yağmur bulutları toprağınızı sularken veya topraklarınıza yıkıcı radyasyon getirerek kirli yağmura karşı sürekli dövüşlere hazırlanırken izleyin.

İklim değişti! Yinelenen ve acı çeken kuraklıklara hazırlanın ve yiyecek ve suyu stoklayarak önceden planlayın. Her döngü yeni bir mücadeledir! Binaları tahrip ettiği ve ölümcül radyasyon getirdiği için durdurulamaz kum fırtınasına karşı koyun.

Görünmez radyasyon tehlikesi, yüzeye kontamine yağmur yağdırıyor. Çalışanlarınızı özel ekipmanlarla radyasyon hastalığından koruyun. Aktif kömür filtreleriyle suyu temizleyin, tarlalarınıza çatılar inşa edin ve topraklarınızdaki radyasyonu gidermek için son çare olarak zemini kazın.

Dünya karmakarışık ama insan yapımı parçalardan bazıları hala var. Kalıntılara ve uzun zamandır unutulmuş yerlere seferler gönderin ve halkınızın kaderini değiştiren anlamlı kararlar alın.

Topluluğumuzun ihtiyaçlarına uygun bir oyun yapmak istiyoruz. Geri bildirimlerinizi ve isteklerinizi dinlerken yepyeni özellikler ve zorluklar ekleyerek oyunu düzenli olarak güncelleyeceğiz. Endzone’u olabileceği en iyi oyun haline getirmek için bizimle bir yolculuğa çıkın.

Endzone A World Apart Radiation Full indir

full oyun indir / sistem gereksinimleri
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ 

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit
İşlemci: I5-2500K, 4-Cores @3.30 GHz or equivalent AMD-Hardware
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 760
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
oyun içi görüntüler
Endzone A World Apart | Oyun İçi Ekran Görütüleri
  Endzone Radiation full indir
  Endzone Radiation indir torrent
Endzone A World Apart Radiation Apart oyunu indirdikten sonra içinde bulunan CRACK dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine atıp çalıştırın….

👍 Linkler 👍
Turbobit – Tek Link
Uptobox – Tek Link
Yandex – Tek Link

Endzone A World Apart Radiation – İNDİR

Turbobit

Uptobox

Yandex


oyun full patch’dir içindeki kurulum talimatını izleyip kurabilirsiniz.
Yeni güncellemeler gelince bu konu altından paylaşılacaktır.Oyunu Değerlendir

Endzone A World Apart Radiation

Puan

Endzone A World Apart Radiation Apart oyununu değerlendirin;

User Rating: 4.72 ( 41 votes)

Kontrol Et !

Wayward Souls Full İndir

Yayıncı: Rocketcat Games Çıkış Tarihi: 2014 Tür: Aksiyon, RPG Başlık: Wayward Souls Wayward Souls – …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir