Escape From Tarkov Full indir

Escape From Tarkov indir

Escape From Tarkov Full indir

Yayıncı: Battlestate GamesÇıkış Tarihi: 2017
Tür: Aksiyon, Macera, RPG, FPSBaşlık: Escape From Tarkov

Oyun indir

Escape From Tarkov – İNDİR

Escape From Tarkov nasıl online oynarım?

Server.exe yönetici olarak çalıştırın. OYUN OYNARKEN BU UYGULAMA SÜREKLİ AÇIK OLMALI KAPATMAYIN.
Launcher.exe yönetici olarak çalıştırın.
Random user/pass kullanın ve Register tıklayın
Oyunu başlatın

NOT: Windows’un bazı sürümlerinde oyunu çıkardığınız klasöre sağ tıklayıp “Salt okunur” tikini kaldırmanız gerekebilir. Oyun açılmıyorsa bu yöntemi deneyin.

OYUN SÜRÜMÜ: v0.12.10.1.11661

Escape From Tarkov, Hakkında

Escape From Tarkov Çok oyunculu game modlardan biri olarak hikaye tabanlı senaryo tabanlı izleme. Büyük ölçekli yerlerde arkadaşlarınızla veya yalnız baskınlar tamamlayın. Şehrin içinde neler olup bittiğini anlamaya yardımcı olacak faydalı bilgileri ve öğeleri bulun. Eski düşmanları ile işbirliği sırlarını açığa ve hayatta Tarkov kaçmak için önceliklerini değiştirin. Çığlıklarınız ne kadar yüksekse, o kadar hızlı gelirler. Tetik parmağını hazır olsun. Escape From Tarkov Standard Edition satın al ve savaşa katıl.

Genel yapısı itibariyle son zamanlarda çıkış yapmış türünün en farklı örneği olan Tarkov, Rus stüdyosu Battlestate Games tarafından geliştirildi. Simülasyon yapısında bir savaş oyunudur.

Escape From Tarkov, Hikaye ve Oynanışı

Oyunun hikayesi 2028 yılında Rusya’nın kurgusal özel ekonomik bölgedesi olan Norvinsk’de geçiyor. Bu bölge aynı zamanda Rusya ve Avrupa arasında bir geçiş kapısı görevi gören bir bölge. Tarkov ise bu bölgede yer alan en büyük şehir. Tarkovda faaliyet gösteren transatlantik bir şirket olan terra grup politik bir skalndalın merkezi haline gelir. Bu skandalın üzerinden altı ay geçtikten sonra politik ayrılıklar Birleşmiş Milletler barış güçleri, Rusya İçişleri Birlikleri ve iki özel askeri şirket olan USEC ve BEAR adında özel paralı askeri grup arasında silahlı bir mücadeleye dönüşüyor. Bölgeye giden tüm yollar kapatılıyor. Sınır geçişleri engelleniyor ve içerde kalanlar arasında ise dış dünyadan izole bir savaş gerçekleştiriyor. Norvinsk bölgesinde faaliyet gösteren en aktif olan kuvvetler USEC ve BEAR adındaki iki özel paralı askeri güç oluyor.

Zaman geçtikçe bu bölgedeki durum büyüyor ve yerel halk şehri terk ediyor. Ayrılmayan ufak bir grup ise silahlanarak bölgede kalıyor. Bu grup sivillerden oluşuyor ve SCAV olarak adlandırılıyor. ‘Escape From Tarkov nasıl bir oyundur?’ sorusuna yanıt olarak şunları söyleyebiliriz. Tarkov içerisinde yavaş yavaş görünmez sınırlar oluşmaya başlıyor ve bu sınırlar sürekli olarak değişiyor. Biz ise bu çatışma içerisine USEC, BEAR veya SCAV olarak dahil oluyoruz. İzole edilen bu bölgede en büyük sıkıntı erzak ve mühimmat oluyor. Bunun için Tarkov içerisinde bulunan bazı yerel satıcılardan alışverişler ve değiş tokuşlar yaparak hayatta kalmaya çalışıyor ve bölgeden kaçmaya çalışıyoruz.

Oyunda PMC ve SCAV adında iki adet mod bulunuyor. Genel bir tanımlama yapacak olursak haritalar arasından Shoreline, Factory, Customs, Interchange ve Woods ‘dan birini seçip oyuna giriş yapıyoruz. Haritalarda belirlenmiş bazı hedefler var oradan ölmeden bir şekilde çıkış yapmaya çalışıyorsunuz. İsterseniz düşmanlarınızla savaşarak bu bölgeden çıkın isterseniz de gizlice saklanarak görevi tamamlayabiliyorsunuz.

PMC Modu: Oyun adrenalinin en yüksek olduğu mod’dur. Oyuna hangi ekipmanla girerseniz girin öldüğünüzde her şeyinizi kaybetmiş oluyorsunuz. Elbette yapımcılar bazı seçeneklerle bu durumu hafifletmişler. Oyuna girmeden önce eşyalarınızı sigortalayabiliyorsunuz. Eğer düşmanınız sizin üzerinizdekileri almazsa aynı ekipmanları tekrar kullanabiliyorsunuz. Ayrıca bazı özel depolama alanlarınıza koyduğunuz eşyaları hiçbir şekilde kaybetmiyorsunuz.

SCAV Modu: oyunun bu modunu gerçek oyuncular ve botlarla oynuyorsunuz. Haritaya girdiğinizden oyun size rastgele silahlar verir. Botlar yani SCAV’lar siz onlara ateş etmedikçe onlarda size ateş etmiyor. Fakat bir tanesini hedef aldığınızda haritada bulunan tüm SCAV’lar ile başınız dertte demektir. Oyunu bir şekilde tamamladığınızda tüm ekipmanları kendi envanterinize götürebiliyorsunuz. Öldüğünüzde ise herhangi bir şey alamıyorsunuz. Ayrıca en güzel özelliklerinden biride kendi depolama alanınızda bulunan eşyalara hiç bir şey olmuyor.

Escape From Tarkov Full indir

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ 

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 Bit) İşlemci: Dual-core processor 2.4 GHz (Intel Core 2 Duo, i3) ya da 2.6 GHz (AMD Athlon, Phenom II)
 Hafıza: 6 GB
 Ekran Kartı: DirectX 9 destekli 1 GB hafızalı ekran kartı
 Hard Disk: 8 GB kullanılabilir alan
oyun içi görüntüler
Escape From Tarkov | Oyun İçi Ekran Görütüleri
Escape From Tarkov full indir
Escape From Tarkov torrent
Escape From Tarkov oyunu indirdikten sonra içinde bulunan CRACK dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine atıp çalıştırın….

ESCAPE FROM TARKOV İNDİR


Dropapk – Tek link
Userscloud – Tek Link
Uptobox – Tek Link
Turbobit – Tek Link
1Fichier – Tek Link
Torrent – Mevcut

Escape From Tarkov – P2P
Dosya Boyutu: 19 GB
www.fulloyunindir.net

Escape From Tarkov – İNDİR

Dropapk

Userscloud

Uptobox

Turbobit

1Fichier

Torrent

Alternatif Torrent

Alternatif Torrent


Oyun full patch’dir, içindeki kurulum talimatını izleyip kurabilirsiniz.
Yeni güncellemeler gelince bu konu altından paylaşılacaktır.

Web sitemizde bulunan tüm oyunlar ve yeni çıkan oyunlar, oyun indir bulunmaktadır… Torrent Oyun & Tek Link Oyun seçenekleri ve 15 farklı alternatif link seçeneği ile istediğiniz oyun indirebilirsiniz.
Full Oyun indir
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler…


Escape From Tarkov indir | Escape From Tarkov full indir | Escape From Tarkov torrent | Escape From Tarkov Crack | Escape From Tarkov Türkçe Yama | Escape From Tarkov | Escape From Tarkov oyun indir

Oyun indir değerlendirmesi

Escape From Tarkov

Oyun Puanı

Escape From Tarkov full oyunu değerlendirin;

User Rating: 4.75 ( 45 votes)

Kontrol Et !

Wingspan Full indir

Wingspan Full indir Yayıncı: Monster Couch Çıkış Tarihi: 2020 Tür: Strateji Başlık: Wingspan Oyun indir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir