Gizlilik Politikası

Genel sorumluluk

Bu hizmet üzerinden, elektronik yolla mesaj postalarken, dosya gönderirken, veri girerken ya da başka herhangi bir iletişim biçimini kullanırken Fulloyunindir.net’e telif hakkı ödeme zorunluluğu olmayan, kısıtlaması olmayan bir lisans veriyorsunuz. İletilen bilgileri kopyalamak, düzenlemek, yeniden hazırlamak, sitede yayınlamak veya yayınlamamak hakkı Fulloyunindir’e aittir. Üreticiler ve ziyaretçiler tarafından gönderilen içeriklerin siteye eklenip eklenmemesi Fulloyunindir.net ve çalışanlarının takdirine bırakılmıştır. Fulloyunindir.net bu süreçle ilgili hiçbir hukuki sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sitede yayınlanan bilgilerin kullanılması ve bu site aracılığıyla yüklenen tüm dosyaların açabileceği sorunlarda hukuki sorumluluk tamamen size aittir.

Bülten kaydı

Kendi isteğinizle üye olabildiğiniz bültenimizle ilgili alacağınız Fulloyunindir bilgi ve tanıtım e-postalarını kabul etmiş sayılırsınız. Fulloyunindir bu bültenden her zaman kayıt silebilmeniz için bağlantı bulundurmaktadır. Bülten üyeliğinizde belirttiğiniz e-posta üçüncü şahıslarla paylaşılmaz ancak Fulloyunindir tarafından bildiri ve tanıtım amacıyla kullanılabilir.

Sitemizde yayınlanan reklamların içeriği ve sundukları ürün/hizmetin Fulloyunindir’i bağlayıcılığı yoktur.

Korsan ya da kötü amaçlı yazılım

Sitemizde yayınlanamayacağı kurallar ile bize ispatlanan yazılımlar 48 saat içinde sitemizde silinir. Bu konuda ki sitemizin 48 saatlik hakkı ve silinmeden önce sitemizde yayınlanmasının sorumluluğu editöre aittir. Fulloyunindir sorumluluğu uyarı geldikten sonra devreye girmektedir. site Fulloyunindir e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

İçerik kopyalama

Sitemizdeki bir bilgiyi başka bir sitede yayınlayacaksanız mutlaka kaynak belirtmek zorundasınız. Böyle bir durumda lütfen iletisim Fulloyunindir.net adresiyle iletişime geçiniz. Ayrıca Fulloyunindir’den kopyalanan içeriklerle ilgili düzenleme ve silme hakkı saklı tutulmuştur. Haber, doküman gibi editörlerimiz tarafından hazırlanan belgelerin başka yerde yayınlanması ilgili editöre başvurmayı gerektirir. Ayrıca yayınlanan siteden Fulloyunindir.net’e link verilmesi zorunludur. Sitedeki grafik ve tasarımlar özel izin dışında asla bir yerde kullanılamaz.