Halo The Master Chief Collection Full İndir

Halo The Master Chief Collection Full İndir
Yayıncı: Coffee Stain PublishingÇıkış Tarihi: 2018
Tür: Macera, Aksiyon, FPSBaşlık: Halo The Master Chief Collection
Halo The Master Chief Collection – İNDİR

PC Ayarları / Optimizasyonları: Halo: Master Chief Collection artık PC için optimize edildi ve 4k UHD’ye ve 60+ FPS’ye kadar her zamankinden daha iyi görünüyor. * Koleksiyondaki birçok oyun özelleştirilebilir fare ve klavye desteği gibi diğer ayar seçeneklerini içerecek, ultrawide desteği, FOV özelleştirmesi ve daha fazlası.

Kampanya: Halo: Reach, Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: Yıldönümü, Halo 3, Halo 3: ODST Kampanyası ve Halo 4 ile, Master Chief Collection oyunculara destansı destan boyunca kendi heyecan verici yolculuklarını sunuyor. Halo’da Noble Six’in inanılmaz cesareti ile başlayarak: Halo 4’te yeni bir düşmanın yükselişine ulaşın ve sona eren oyunlar, kurgusal hikaye sırasına göre serbest bırakılacak. Tamamlandığında, Master Chief’in destanı toplam 67 kampanya görevinde bulunacak.

Çok Oyunculu: Master Chief Collection’da yayınlanan her oyun kendi çok oyunculu haritalarını, modlarını ve oyun türlerini getirir. Tamamlandığında, koleksiyon 120’den fazla çok oyunculu harita ile bugüne kadarki en çeşitli ve geniş Halo çok oyunculu deneyimine sahip olacak.

Halo Insider Programı: Halo Insider Programı, Halo hayranları ve topluluk üyelerinin oyunlarımızı, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için 343 Industries ile ortaklık kurmasının en iyi yoludur. Halo Insiders, devam eden Halo sürümlerinin halka açık uçuşlarına katılma ve geliştirme ekibine geri bildirim sağlama fırsatlarına sahip olabilir. Halo Insider olun ve Master Şef Koleksiyonunun geri kalanını önümüzdeki yıl PC’ye getirme yolculuğumuza katılın.

Çevrimiçi çok oyunculu oyunu sonsuza dek değiştiren efsanevi Halo 2: Yıldönümü’nde bugün Halo maceranıza başlayın. Sözleşmenin Halo’daki Halo’yu yenmesi: Gelişen Yıldönümü ile Mücadele’nin ardından, Usta Şefin yeni bir Halo ringworld’ünde beklenmedik bir müttefik bulduğu ve insanlığın yok edilmesini önlemek için savaştığı Dünya’yı savunmak için İnsan-Sözleşme savaşındaki önemli savaşı yaşayın. Halo 2: Anniversary’ten 7 remastered çok oyunculu harita ve orijinal Halo 2’den 25 çok oyunculu harita ile efsanevi çok oyunculu oyunun yanı sıra Yıldönümü baskısındaki yeniden düzenlenmiş grafikler ile orijinal Halo 2 kampanyasının grafikleri arasında geçiş yapma yeteneğinin tadını çıkarın.

  • Performans metriklerini elde etmek için minimum donanım özellikleriyle ilgili rehberlik için sistem gereksinimlerine bakın

İçindekiler;
Halo: Combat Evolved Anniversary
Halo 2: Anniversary
Halo: Reach

Halo The Master Chief Collection Full indir

sistem gereksinimleri
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ 

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: AMD Phenom II X4 960T ; Intel i3550
Ekran Kartı: AMD HD 6850 ; NVIDIA GeForce GTS 450
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 43 GB kullanılabilir alan
oyun içi görüntüler
Halo The Master Chief Collection | Oyun İçi Ekran Görütüleri
Halo The Master Chief Collection indir
Halo The Master Chief Collection torrent
Halo The Master Chief Collection oyunu indirdikten sonra içinde bulunan CRACK dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine atıp çalıştırın...

👍 Linkler 👍
Torrent Mevcut

Halo The Master Chief Collection – İNDİR

Torrent


Alternatif Torrent


oyun full patch’dir içindeki kurulum talimatını izleyip kurabilirsiniz.
Yeni güncellemeler gelince bu konu altından paylaşılacaktır.

Değerlendirme

Halo The Master Chief Collection

Puanla

Halo The Master Chief Collection oyununu değerlendirin

User Rating: 4.93 ( 76 votes)

Kontrol Et !

Exiled Kingdoms Full İndir

Yayıncı: 4 Dimension Games Çıkış Tarihi: 2018 Tür: Aksiyon, RPG, Macera Başlık: Exiled Kingdoms Exiled …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir