Intravenous Full indir

Intravenous indir

Intravenous Full indir

Yayıncı: Roman GlebenkovÇıkış Tarihi: 2021
Tür: Aksiyon, FPS, MaceraBaşlık: Intravenous

Oyun indir

Intravenous – İNDİR


Intravenous, ESKİ SPLINTER CELL OYUNLARINA SEVGİ VE SAYGILARINI SUNAN BİR YAPIT

Havalandırma kanalından depoya giriverdin. Dışarıda sesler duyuyorsun. Burada olduğundan haberleri var, birileri ötmüş olmalı.

Gölgelerden faydalanarak ışıkları söndürüyor, elektrik sigortalarını kapatıyor ve kilitli odalara sızıyorsun. Sessiz bir suikastçisin. Intravenous,

Çer çöp fırlatarak, ıslık çalarak muhafızların dikkatini çekiyorsun. Ardından hepsini sırayla sonsuz bir uykuya yatırıyorsun.

Kahretsin, muhafızlardan biri seni gördü. Hızla ateş ederek karşındaki kapının kilidini kırıyorsun ve körlemesine tarayarak içeriye dalıyorsun. Aksiyon dolu bir çatışmanın sonucunda hedefi ortadan kaldırmayı başardın, can havliyle olay yerini terk ediyorsun. Tebrikler!

Talihsiz bir olay sonucunda kaybettiği abisinin intikamını almaya yemin eden Steve Robbins’in gözünden Intravenous dünyasına adım at. İster sessizce ve karanlıktan faydalanarak, ister yeleğini ve en ağır silahlarını kuşanarak suç dünyasının en derinlerine uzanan bu maceraya katıl. Intravenous,

Gizlilik esaslı oynanış. Bulunduğun mekânın aydınlık düzeyi ve attığın adımların gürültüsü, düşman tarafından fark edilme ihtimalini belirler.
Soluksuz aksiyon. Intravenous, gizlilik mekanikleri kadar eğlenceli bir silahlı oynanış da sunuyor. Oyunun cephaneliği hem gizlilik esaslı, hem de aksiyon dolu çatışmalara uygun olarak ve özenle hazırlandı.
Duyarlı yapay zeka. Düşmanların sana zor zamanlar yaşatacak: ceset bulursa ekip arkadaşlarına ihbar edecek, şüpheli bir ses duyarsa etrafı araştıracak, silahı yoksa destek isteyecek, seni görürse gözünü kırpmadan ateş edecektir.
Becerikli düşmanlar. Düşmanlar çatışma esnasında siper alır, karanlıkta fener kullanır ve şüphe uyandırıcı durumları telsizle bildirir. Atacağın her bir yanlış adım, aleyhine kullanılacak.
Geniş silah yelpazesi. Oyundaki silahların her biri, farklı özelliklere ve kullanıma sahip. Duruma en uygun silahı ya da favorini seçerek dilediğin gibi düşmanların icabına bak. Intravenous,
Teçhizatını sen seç. İster bir tüfek, tabanca, kurşun geçirmez yelek ve ıvır zıvır kuşan; ister yalnızca susturuculu tabancanı alıp işe koyul. Teçhizat seçimi tamamen sana kalmış.
Duruma adapte ol. Işıkları patlat, havalandırma kanalından sürün, elektrik sigortalarını kapat, düşmanın dikkatini dağıtmak için çer çöp fırlat, maymuncukla ya da kaba kuvvetle kilitli kapıları aç ve görevini farklı stratejilerle yerine getir.
Sarsıcı bir hikâye. Steve Robbins, canından çok sevdiği abisini serseriler tarafından uğradıkları saldırı sonucunda toprağa verdi. Benzer kaderi paylaştığını iddia eden gizemli bir adamın yardımıyla Steve, polislerin bile açıklığa kavuşturamadığı bu olayın peşine düşmeye karar verir. Ancak hiçbir şey, düşündüğü kadar kolay olmayacaktır.
Sınırsız kare hızı. 60hz görüntü? Elbette. 144hz? Hiç sorun değil. Dilediğin yenileme hızında diken üstü gizliliğin ve kesintisiz aksiyonun tadını çıkar.

Intravenous Full indir

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ 

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows XP SP3
İşlemci: Athlon II X2 270 or equivalent
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 256 MB VRAM, Intel HD 5500 Graphics or equivalent
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 654 MB kullanılabilir alan
oyun içi görüntüler
Intravenous | Oyun İçi Ekran Görütüleri
Intravenous full indir
Intravenous torrent
Intravenous oyunu indirdikten sonra içinde bulunan CRACK dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine atıp çalıştırın….

👍 Linkler 👍
Mediafire – Tek link
Turbobit – Tek Link
Uptobox – Tek Link
Yandex – Tek Link
Bayfiles – Tek Link
Racaty – Tek Link

Gofile – Tek Link
MEGA – Tek Link
Torrent – Mevcut

Intravenous – Darksiders
Dosya Boyutu: 550 MB
www.fulloyunindir.net

Intravenous – İNDİR

MEGA

Uptobox

Yandex

Mediafire

Turbobit

Gofile

Racaty


Oyun full patch’dir, içindeki kurulum talimatını izleyip kurabilirsiniz.
Yeni güncellemeler gelince bu konu altından paylaşılacaktır.

Web sitemizde bulunan tüm oyunlar ve yeni çıkan oyunlar, oyun indir bulunmaktadır… Torrent Oyun & Tek Link Oyun seçenekleri ve 15 farklı alternatif link seçeneği ile istediğiniz oyun indirebilirsiniz.
Full Oyun indir
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler…


Intravenous indir | Intravenous full indir | Intravenous torrent | Intravenous Crack | Intravenous Türkçe Yama | Intravenous | Intravenous oyun indir

Oyun indir değerlendirmesi

Intravenous

Oyun Puanı

Intravenous full oyunu değerlendirin;

User Rating: 4.75 ( 45 votes)

Kontrol Et !

OkunoKA Madness Full indir

OkunoKA Madness Full indir Yayıncı: Ignition Publishing Çıkış Tarihi: 2020 Tür: Macera, Platform Başlık: OkunoKA …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir