Mass Effect Legendary Edition Full indir

Mass Effect Legendary Edition indir

Mass Effect Legendary Edition Full indir

Yayıncı: Electronic ArtsÇıkış Tarihi: 2021
Tür: RPG, Aksiyon, MaceraBaşlık: Mass Effect Legendary Edition

Oyun indir

Mass Effect Legendary Edition – İNDİR


Mass Effect Legendary Edition, İnsanlığın bugüne kadar karşılaştığı en büyük tehlike ile arasında yalnızca bir kişi duruyor. Mass Effect Legendary Edition ile çok sevilen Mass Effect üçlemesindeki Commander Shepard efsanesini yeniden yaşayın. Mass Effect, Mass Effect 2 ve Mass Effect 3 oyunlarından tek oyunculu temel içerikleri ve promosyon silahlarını, zırhlarını ve paketleri dahil 40’ın üstünde DLC’yi içerecek. Bu içerikler yeniden düzenlenmiş ve 4K Ultra HD için optimize edilmiş olacak.

Kararlarınızın hem aksiyon hem de sonuç üzerinde önemli etkilerinin olacağı inanılmaz derecede zengin ve ayrıntılı bu evreni deneyimleyin. Mass Effect Legendary Edition,
Sinematik Destanı Yeniden Yaşayın
Kalp atışlarını hızlandıran aksiyon, sürükleyici interaktif hikaye anlatımıyla bir araya gelirken bu özel hikayenin nasıl ilerleyeceğine siz karar vereceksiniz. Mass Effect Legendary Edition,
Üç Oyun, Bir Başlatıcı: Üç oyunun tamamından tek oyunculu temel içerikler ve promosyon silahları, zırhları ve paketleri dahil olmak üzere 40’ın üzerinde DLC ile oynayın.
Yeni Nesil İçin Yeniden Düzenlendi: Tamamı HDR olarak erişilebilir olan iyileştirilmiş performans, görseller ve grafiklerle üçlemeyi 4K Ultra HD kalitesinde deneyimleyin.
3 Oyunda Görsel İyileştirmeler: Güncellemeler arasında iyileştirilmiş modeller, shader’lar, görsel efektler, ışıklandırma, alan derinliği ve tam çözünürlüklü ses bulunuyor.
Shepard Efsanesini Deneyimleyin Mass Effect Legendary Edition,
Görünüş ve becerilerden kişiselleştirilmiş cephaneliğe kadar kendi karakterinizi oluşturup özelleştirin, ardından seçkin keşif manganıza karmaşa içindeki galakside öncülük edin.
Yeni Shepard Özelleştirmeleri: Üçlemenin tamamındaki tüm seçenekleri içeren birleştirilmiş karakter yaratıcısında geliştirilmiş saç, makyaj, göz rengi ve ten rengiyle Shepard’ınızı oluşturabilir ya da şimdi tüm oyunlarda mevcut olan Mass Effect 3’teki ikonik Femshep olarak oynamayı seçebilirsiniz.
İlk Mass Effect Oyunu İçin Oynanış İyileştirmeleri: Geliştirilmiş nişan almanın ve silah dengelemesinin, ses efektlerinin, iyileştirilmiş Mako kontrollerinin veri girişlerinin/kontrollerin, manga davranışının, siper davranışının ve oynanış kameralarının tadını çıkarın.
Seçimlerinizi Enine Boyuna Düşünün Mass Effect Legendary Edition,
Seçimleriniz bir oyundan diğerine kusursuzca aktarılacak. Verdiğiniz her karar, her görevin, her ilişkinin ve her savaşın sonucunu ve hatta tüm galaksinin kaderini kontrol edecek.
İlk Mass Effect Oyunu İçin Görsel İyileştirmeler: Oyunda çevresel çizimler, görsel efektler ve seviye yeniden ışıklandırma gibi tam dünya düzenlemeleri yapıldı.
PC Güncellemeleri: Yerel kontrol cihazı ve 21:9 geniş ekran desteği, kullanıcı arayüzünde gezinti geliştirmeleri ve DirectX 11 uyumuyla üç oyunun tamamında modernleştirilmiş PC deneyiminin tadını çıkarın.

Mass Effect Legendary Edition, Dahil Olan İçerikler
Mass Effect Legendary Edition, 3 oyunun (Mass Effect, Mass Effect 2 ve Mass Effect 3) tamamındaki tek oyunculu temel içerikleri, favori tek oyunculu hikaye DLC’nizi, promosyon silahlarını, zırhları ve paketleri içerir:
DLC: Bring Down the Sky, Genesis, Zaeed — The Price of Revenge, Kasumi — Stolen Memory, Lair of the Shadow Broker, Firewalker Pack, Overlord, Normandy Crash Site, Arrival, Genesis 2, From Ashes, Mass Effect 3: Extended Cut, Leviathan, Omega ve Citadel. Mass Effect Legendary Edition,
Silahlar ve Zırh: Cerberus Weapons and Armor, Arc Projector, Collector’s Weapon and Armor, Terminus Weapon and Armor, M-21 Incisor, Blood Dragon Armor, Inferno Armor, Recon Hood, Sentry Interface, Umbra Visor, N7 Warfare Gear, AT-12 Raider, Chakram Launcher, M-55 Argus, M-90 Indra ve Reckoner Knight Armor.
Paketler: Equalizer Pack, Aegis Pack, Firepower Pack, Groundside Resistance Pack, Recon Operations Pack, Firefight Pack, ME2 Alternate Appearance Pack 1, ME2 Alternate Appearance Pack 2, ME3 Alternate Appearance Pack 1 ve N7 Collector’s Edition Pack.

Mass Effect Legendary Edition Full indir

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ 

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
 İşlemci: Intel Core i5 3570 or AMD FX-8350
 Bellek: 8 GB RAM
 Ekran Kartı: GPU: NVIDIA GTX 760, AMD Radeon 7970 / R9280X GPU RAM: 2 GB Video Memory
 DirectX: Sürüm 11
 Depolama: 120 GB kullanılabilir alan
oyun içi görüntüler
Mass Effect Legendary Edition | Oyun İçi Ekran Görütüleri
Mass Effect Legendary Edition full indir
Mass Effect Legendary Edition torrent
Mass Effect Legendary Edition oyunu indirdikten sonra içinde bulunan CRACK dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine atıp çalıştırın….

👍 Linkler 👍
Mediafire – Tek link
Turbobit – Tek Link
Uptobox – Tek Link
Yandex – Tek Link
Bayfiles – Tek Link
Racaty – Tek Link

Gofile – Tek Link
MEGA – Tek Link
Torrent – Mevcut

Mass Effect Legendary Edition – FLT
Dosya Boyutu: 88.9 GB
www.fulloyunindir.net

Mass Effect Legendary Edition – İNDİR

1Fichier

Torrent

Alternatif Torrent

Alternatif Torrent


Oyun full patch’dir, içindeki kurulum talimatını izleyip kurabilirsiniz.
Yeni güncellemeler gelince bu konu altından paylaşılacaktır.

Web sitemizde bulunan tüm oyunlar ve yeni çıkan oyunlar, oyun indir bulunmaktadır… Torrent Oyun & Tek Link Oyun seçenekleri ve 15 farklı alternatif link seçeneği ile istediğiniz oyun indirebilirsiniz.
Full Oyun indir
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler…


Mass Effect Legendary Edition indir | Mass Effect Legendary Edition full indir | Mass Effect Legendary Edition torrent | Mass Effect Legendary Edition Crack | Mass Effect Legendary Edition Türkçe Yama | Mass Effect Legendary Edition | Mass Effect Legendary Edition oyun indir

Oyun indir değerlendirmesi

Mass Effect Legendary Edition

Oyun Puanı

Mass Effect Legendary Edition full oyunu değerlendirin;

User Rating: 4.75 ( 45 votes)

Kontrol Et !

Alien 911 Full indir

Alien 911 Full indir Yayıncı: Kicksome Entertainment Çıkış Tarihi: 2020 Tür: Strateji, Aksiyon Başlık: Alien …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir