No Mans Sky Expeditions Update Full indir

No Mans Sky Expeditions Update indir

No Mans Sky Expeditions Update Full indir

Yayıncı: Hello GamesÇıkış Tarihi: 2016
Tür: Hayatta Kalma, RPG, Macera, SimülasyonBaşlık: No Mans Sky Expeditions Update

Oyun indir

No Mans Sky Expeditions Update – İNDİR


No Mans Sky Expeditions Update, Klasik bilim kurgudan sevdiğimiz macera ve hayal gücünden ilham alan No Man’s Sky, benzersiz gezegenler ve yaşam biçimleriyle ve sürekli tehlike ve aksiyonla dolu, keşfedilecek bir galaksi sunuyor.

No Man’s Sky’da her yıldız, her biri yaşamla dolu gezegenlerin yörüngesinde dönen uzak bir güneşin ışığıdır ve istediğiniz herhangi birine gidebilirsiniz. Yükleme ekranları ve sınırlar olmadan derin uzaydan gezegen yüzeylerine sorunsuz bir şekilde uçun. Prosedürel olarak oluşturulmuş bu sonsuz evrende, başka hiçbir oyuncunun daha önce görmediği ve belki de bir daha asla göremeyeceği yerleri ve yaratıkları keşfedeceksiniz.
No Mans Sky Expeditions Update, Şimdi dahil …
Lansmandan bu yana tüm önemli güncellemelerle oynayın: Foundation, Pathfinder, Atlas Rises, NEXT, The Abyss, Visions, 2.0 BEYOND güncellemesi, Synthesis, Living Ship, Exo Mech, Desolation ve 3.0 güncellemesi, ORIGINS, Next Generation ve Companions.

Paylaşılan bir evrenin merkezine destansı bir yolculuk sizi bekliyor ve tek başınıza veya arkadaşlarınızla keşfetmenize, ticaret yapmanıza, savaşmanıza ve hayatta kalmanıza olanak tanıyor.
Destansı bir yolculuğa çıkın No Mans Sky Expeditions Update,
Galaksinin merkezinde, kozmosun gerçek doğasını öğrenmek için sizi ona doğru bir yolculuğa çeken karşı konulamaz bir darbe yatıyor. Ancak, düşman yaratıklarla ve acımasız korsanlarla karşı karşıya kaldığınızda, ölümün bir bedeli olduğunu bileceksiniz ve hayatta kalmanın, geminizi, silahınızı ve kıyafetinizi nasıl yükselteceğiniz konusunda yaptığınız seçimlere bağlı olacağını bileceksiniz.
Kendi kaderini bul No Mans Sky Expeditions Update,
No Man’s Sky’daki yolculuğunuz size kalmış. Zayıfları avlayan ve zenginliklerini alan bir savaşçı olacak mısınız, yoksa korsanları ödülleri için mi alacaksınız? Geminizi hız ve silah için yükseltirseniz güç sizindir.

Veya bir tüccar? Unutulmuş dünyalarda zengin kaynaklar bulun ve en yüksek fiyatlar için kullanın. Daha fazla kargo alanına yatırım yapın ve büyük ödüller kazanın.

Ya da belki bir kaşif? Bilinen sınırların ötesine geçin ve daha önce kimsenin görmediği yerleri ve şeyleri keşfedin. Daha uzağa zıplamak için motorlarınızı yükseltin ve dikkatsizleri öldürecek toksik ortamlarda hayatta kalmak için takımınızı güçlendirin.
Yolculuğunuzu paylaşın No Mans Sky Expeditions Update,
Galaksi yaşayan, nefes alan bir yerdir. Ticaret konvoyları yıldızlar arasında seyahat eder, gruplar bölge için rekabet eder, korsanlar dikkatsizleri avlar ve polis sürekli izler. Diğer tüm oyuncular aynı galakside yaşıyor ve keşiflerinizi onlarla bilinen bir alanı kapsayan bir harita üzerinde paylaşmayı seçebilirsiniz. Belki kendi eylemlerinin sonuçlarını da göreceksin …

No Mans Sky Expeditions Update Full indir

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ 

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
 İşlemci: Intel Core i3
 Bellek: 8 GB RAM
 Ekran Kartı: nVidia GTX 480, AMD Radeon 7870
 Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
oyun içi görüntüler
No Mans Sky Expeditions Update | Oyun İçi Ekran Görütüleri
No Mans Sky Expeditions Update full indir
No Mans Sky Expeditions Update torrent
No Mans Sky Expeditions Update oyunu indirdikten sonra içinde bulunan CRACK dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine atıp çalıştırın….

👍 Linkler 👍
Mediafire – Tek link
Turbobit – Tek Link
Uptobox – Tek Link
Yandex – Tek Link
Bayfiles – Tek Link
Racaty – Tek Link

Gofile – Tek Link
MEGA – Tek Link
Torrent – Mevcut

No Mans Sky Expeditions Update – Razor1911
Dosya Boyutu: 10.8 GB
www.fulloyunindir.net

No Mans Sky Expeditions Update – İNDİR

Uptobox

Turbobit

Dropapk

Usercloud

Torrent

Alternatif Torrent

Alternatif Torrent


Oyun full patch’dir, içindeki kurulum talimatını izleyip kurabilirsiniz.
Yeni güncellemeler gelince bu konu altından paylaşılacaktır.

Web sitemizde bulunan tüm oyunlar ve yeni çıkan oyunlar, oyun indir bulunmaktadır… Torrent Oyun & Tek Link Oyun seçenekleri ve 15 farklı alternatif link seçeneği ile istediğiniz oyun indirebilirsiniz.
Full Oyun indir
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler…


No Mans Sky Expeditions Update indir | No Mans Sky Expeditions Update full indir | No Mans Sky Expeditions Update torrent | No Mans Sky Expeditions Update Crack | No Mans Sky Expeditions Update Türkçe Yama | No Mans Sky Expeditions Update | No Mans Sky Expeditions Update oyun indir

Oyun indir değerlendirmesi

No Mans Sky Expeditions Update

Oyun Puanı

No Mans Sky Expeditions Update full oyunu değerlendirin;

User Rating: 4.75 ( 45 votes)

Kontrol Et !

Alien 911 Full indir

Alien 911 Full indir Yayıncı: Kicksome Entertainment Çıkış Tarihi: 2020 Tür: Strateji, Aksiyon Başlık: Alien …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir