Ruinarch Full İndir

 Ruinarch indir
Yayıncı: Squeaky Wheel Studio IncÇıkış Tarihi: 2020
Tür: Simülasyon, Platform, MaceraBaşlık: Ruinarch
Ruinarch – indir

Ruinarch, prosedürel bir şekilde oluşturulmuş fantezi dünyalarında engeller oluşturduğunuz ve çatışmalara neden olduğunuz bir sanal simülasyon oyunudur. Rimworld ve Dwarf Fortress gibi hikaye oluşturma oyunlardan esinlenen Ruinarch’ın oyun akışında hem ızdırap hem de mizah ön plana çıkarılmış durumda. Bu oyun, insanların hayatları ve ilişkileriyle oynamak için ihtiyacınız olan tüm şeytani araçları size sunuyor.

Şeytani işler yapmanın çeşitli yolları vardır. Her biri size farklı bir oyun stili sunan üç derebeyi Arketipi arasından seçim yapın. Tamamen yıkım yapmaya mı odaklanmak istiyorsunuz yoksa daha ince, bir kukla ustası yaklaşımı mı size daha uygun? Ardından, isteğe bağlı yetenekleri ekleyerek kendi tercihlerinize uyacak şekilde daha da özelleştirebilirsiniz.

Yokedici büyüleri birleştirerek deney yapabilirsiniz.

Köylüleri yok etmenin en basit yolu, Meteorlar, Depremler, Ateş Topları, Yıldırım ve bu gibi diğer güçlü büyülerden yararlanmaktır. Ama zehirli bir su birikintisine bir meteor fırlattığınızda ne olur? Tabii ki zehirli meteor patlamaları olur! Ve bu, özelleştirilmiş yıkım kokteylinizi oluşturmak için temel etkileşimleri bir araya getirebileceğiniz pek çok şeytani yoldan sadece biri!

Artefaktları etkinleştirebilirsiniz.

Bazen, prosedürel olarak oluşturulmuş dünyanın bazı güçlü artefaktları olacaktır, ki bunlarla oynayabilirsiniz. Bir Necronomicon bulacak olursanız, onu kötü niyetli bir köylüye hediye ederek köylüyü bir Necromancer’a dönüştürün ve diğer köylüleri kendi başına yok etmesine verin. Ancak dikkatli olun çünkü bazı artefaktlar size karşı da kullanılabilir!

Köylülere kusurlarla ızdırap verebilirsiniz.

Elbette, buz ve ateşle köylülerin dünyalarını başlarına yıkabilirsiniz, ancak asıl eğlence, onları zorlayıcı ve trajik durumlara sokmak için hayatlarına karıştığınızda başlar! Yerel kahraman Lycanthropy’i etki altına alın ve dolunay yükseldiğinde bir zamanlar ona sadık olan arkadaşlarının ona sırtlarını dönmelerini izleyin. Sinir bozucu bir kocayı Sadakatsizlikle etkileyin ve yaptığı kötülükleri karısına anlattıktan havaya fırlayacak havai fişeklerin tadını çıkarın.

Canavarları yetiştirebilir ve artırabilirsiniz.

Ortalarda gezinen bir canavarı yakalayabilir ve onu kulübenizde yetiştirebilirsiniz. Bu, dünyanın herhangi bir yerinde onun bir kopyasını çağırmanıza imkan sağlayacak. Bozuk sürümleriniz, çok özel işlevleri yerine getirmek üzere yetiştirildiklerinden, vahşi olanlara kıyasla biraz farklı davranır.

Kötü niyetli bilgileri yayabilirsiniz.

Göz Yapınız, dünyada meydana gelen önemli olaylar hakkında bilgi toplamanıza imkan sağlar. Bir Şövalyenin bir Şaman’ın İksirini çaldığını hiç gördünüz mü? Bunu bir kor olarak elinizde saklayın ve sonra Şaman’a bundan bahsedin!

Daha küçük çaplı şeytanları çağırabilirsiniz.

Netherworld’de size yardım etmeye hazır çok sayıda şeytan var. Gazap Şeytanları, köyleri istila etmek için, Miskin Şeytanlar ise şeytani yapılarınızı savunmak için kullanılabilirler. Toplamda yedi farklı şeytan türü var – her biri farklı bir ölümcül günahı temsil ediyor. Ama uyanık olun! Yok olduklarında, tekrar çağırmadan önce tamamen iyileşmelerini beklemeniz gerek.

İnsanların beyinlerini yıkayarak onları birer kültiste dönüştürebilirsiniz.

Bir köylüyü yakalayın ve beyin yıkayıcısına bırakın. Orada, beynini güzelce yıkamaya başlayabilirsiniz. Başarılı olursanız, size sessizce tapan ve yardım eden gizli bir kültiste dönüşerek köyüne geri dönecektir.

İnsanlara işkence edebilirsiniz.

Bir Hapishane inşa edebilir ve köylüleri içeri tıkabilirsiniz. Gerekirse, onlara rastgele cezalar vermek için uçuk kaçık çılgın işkence yollarını kullanabilirsiniz. Belki aralarından birisi zihinsel olarak dibe çöker ve köyüne döndüğünde bir Seri Katile dönüşür?

Bir zombi kıyameti başlatabilirsiniz.

Bir Zombi Virüsü ile bir köylünün hayatını karartabilirsiniz. Öldüğünde, akşam karanlığında bir Zombi olarak yeniden hayata dönecek. Saldırdığı diğer köylüler de ondan virüs kapabilir. Yakında tüm köy, ayak üstünde titreyen zombilerle dolu bir cehenneme dönecek.

Ruinarch Full indir

www.fulloyunindir.net / sistem gereksinimleri
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ 

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 or later
İşlemci: 2GHz or better
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1280x768 minimum resolution, post-2012 integrated graphics
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
oyun içi görüntüler
Ruinarch | Oyun İçi Ekran Görütüleri
 Ruinarch Full İNDİR
 Ruinarch TORRENT
Ruinarch oyunu indirdikten sonra içinde bulunan CRACK dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine atıp çalıştırın….

? Linkler ?
Turbobit – Tek Link
Uptobox – Tek Link
Yandex – Tek Link


Ruinarch Early Access

Ruinarch – İNDİR

Turbobit


Uptobox


Yandex

oyun full patch’dir içindeki kurulum talimatını izleyip kurabilirsiniz.
Yeni güncellemeler gelince bu konu altından paylaşılacaktır.

Oyunu Değerlendir

Ruinarch

Puan

Ruinarch oyununu değerlendirin;

User Rating: 4.72 ( 41 votes)

Kontrol Et !

Alien 911 Full indir

Alien 911 Full indir Yayıncı: Kicksome Entertainment Çıkış Tarihi: 2020 Tür: Strateji, Aksiyon Başlık: Alien …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir