Skater XL Full İndir

 Skater XL indir
Yayıncı: Easy Day Studios Pty LtdÇıkış Tarihi: 2020
Tür: Spor, SimülasyonBaşlık: Skater XL – The Ultimate Skateboarding Game
Skater XL – indir

Skater XL, kaykay oyununun evrimidir. Bağımsız Ayak Kontrol Sistemi ve benzersiz fizik tabanlı oyun ile, paten oyuncuları sonunda her zaman hayal ettikleri etkileyici kontrollere sahipler.

Downtown LA, devasa Büyük Rampa, Easy Day Lisesi ve Grant Park, Hüdland ve Streets gibi topluluk tarafından oluşturulan haritalar da dahil olmak üzere ünlü paten simge yapıları ve çevresel unsurlar içeren seviyelerle kaykay cennetine dalın. Bugünün en iyi kaykaycı profesyonelleri Tiago Lemos, Evan Smith, Tom Asta ve Brandon Westgate gibi oynayın veya 30’dan fazla gerçek paten markasının ekipmanlarıyla kendi kaykay efsanenizi özelleştirin ve yaratın. Skater XL gerçekten kaykay dünyasının dijital karşılığıdır.

Skater XL özellikleri şunları içerir:

İfade Özgürlüğü – Skater XL’in fizik tabanlı kontrollerinde önceden programlanmış numaralar yoktur – sadece parmak çubuklarıyla hareket. Her başparmak çubuğu patenci karşılık gelen ayağına bağlanır ve oyuncu çubuğu hareket ettirdikçe, tahta anında tepki verir. Bir müzik enstrümanı gibi, oyuncu bir çizgiyi çivi çakmak veya serbest kaymak için tamamen özgürdür.

Gerçek Hayat İkonik Konumları – Patenci XL seviyeleri, ilham alan gerçek dünya paten alanlarıdır ve sürekli bir paten çizgisi akışı sağlamak için tasarlanmıştır. Staples Center ve LA Kongre Merkezi çevresinde kaykay yapılarıyla DTLA Haritasından, Easy Day High School’un Wallenberg Big 4 ve ‘Faith Leap’ gibi ikonik paten kampüslerine, patencilerin bulunduğu ‘Big Ramp”a kadar bir şahin daha yüksek uçabilir.

Gerçek Hayattaki Paten Profesyonelleri Olarak Oynayın – Stillerine uyan kendi farklı donanımlarıyla ünlü profesyoneller Tiago Lemos, Brandon Westgate, Evan Smith ve Tom Asta arasından seçim yapın.

Özelleştirilebilir Karakterler – Skater XL deneyimini kişiselleştirmek için olanaklar sınırsız. Oyuncular, Vans, Santa Cruz, DC Shoes, Independent, Lakai ve daha pek çok tanınmış paten markasının 30’dan fazla farklı tişört, kapüşon, şapka ve ayakkabılarla patenci kıyafetleri de dahil olmak üzere tüm görünümlerini özelleştirebilirler.

Hile Mücadeleleri – Hepsini tamamlamaya doğru ilerlerken hile çantanızı inşa etmeye yardımcı olmak için ilerici zorluklarla yüzlerce zorluk. Tüm liste kontrol edebilirsiniz ??

Discord’daki 100.000’den fazla üyesi olan (referans için dünyanın en büyük Discord’u 500k’ta Fortnite, Skater XL’nin hala Erken Erişimde olduğu göz önüne alındığında inanılmaz!) Tutkulu bir topluluğa dalın, çevrimiçi zinler, video parçaları, sahte markalar ve yüzlerce mod. Oyuncular daha büyük bir ekosistemin parçası olabilir ve yaratıcılıklarını yeni piyasaya sürülen Skater XL modlama merkezi olan Skaterxl.mod.io’da paylaşabilecekleri dijital kaykay alt kültürüne katılabilirler.

Legit Soundtrack – Mütevazı Fare, Getter, Interpol, Hayvan Kollektifi, Future Islands ve Band Of Horses, Skater XL’in West Coast havası ve akışkan fiziği tabanlı kontrol mekaniği ile iyi uyum sağlayan ayırt edici müziğin başlığını çiziyor.

ÖNEMLİ: Bu oyun oynamak için Xbox 360, One, PS3 veya PS4 uyumlu bir denetleyici GEREKTİRİR. Klavye kontrolü YOKTUR. Ayrıca bir DirectX 11 veya üstü grafik kartı gerektirir.

Skater XL – The Ultimate Skateboarding Game Full indir

full oyun indir / sistem gereksinimleri
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ 

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: 2.5GHz dual core i5 or higher
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 950 or higher
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Please drop quality settings if not seeing 60FPS. This game is best played buttery smooth!
oyun içi görüntüler
Skater XL | Oyun İçi Ekran Görütüleri
 Skater XL full indir
 Skater XL torrent
Skater XL oyunu indirdikten sonra içinde bulunan CRACK dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine atıp çalıştırın….

👍 Linkler 👍
Turbobit – Tek Link
Uptobox – Tek Link
Torrent – Mevcut

Skater XL – İNDİR

Turbobit

Uptobox

Torrent

Alternatif Torrent


oyun full patch’dir içindeki kurulum talimatını izleyip kurabilirsiniz.
Yeni güncellemeler gelince bu konu altından paylaşılacaktır.Oyunu Değerlendir

Skater XL

Puan

Skater XL oyununu değerlendirin;

User Rating: 4.71 ( 40 votes)

Kontrol Et !

Exiled Kingdoms Full İndir

Yayıncı: 4 Dimension Games Çıkış Tarihi: 2018 Tür: Aksiyon, RPG, Macera Başlık: Exiled Kingdoms Exiled …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir