Zombie Army 4 Dead War Full İndir

 Zombie Army 4 Dead War indir
Yayıncı: RebellionÇıkış Tarihi: 2020
Tür: Aksiyon, Korku, Hayatta KalmaBaşlık: Zombie Army 4: Dead War
Zombie Army 4 Dead War – indir


Zombie Army 4: Dead War
Sniper Elite 4’ün yapımcılarının hazırladığı bu tüyler ürpertici nişancı oyununda Hitler’in orduları daha fazlası için geri dönüyor! Ölümsüz Armageddon’dan insanlığı kurtarmak için savaşırken, 1940’ların Avrupa’sında tiksindirici esrarengiz düşmanlar, destansı silahlar ve üzücü yeni bir mücadele 1-4 oyuncuyu bekliyor!

Şok Edici Yeni Kampanya
Zombie Army 4 Dead War, Direniş Zombie Hitler’i yendi ve onu cehenneme attı – ama ölüler bir kez daha öncekinden daha büyük bir açlıkla yükseliyor!
Zombi Ordusu Üçlemesinin alternatif tarihine devasa yeni seviyelerde devam edin ve Survivor Tugayı’nı İtalya ve ötesine taşıyan uğursuz bir planı ortaya çıkarın!

Zombie Army 4 Dead War, Ceset dolu kanallarda karanlığın güçleriyle savaşın, bir Zombi Hayvanat Bahçesi’nde hayatta kalın ve daha önce hiç kimsenin bulunmadığı karanlık, anlaşılmaz yerlere yolculuk yapın… ve hikayeyi anlatmak için yaşadı!
Ödüllü Silah Oyunu

Rebellion’ın Sniper Elite serisinde ün kazandığı türü belirleyen balistik deneyimini yaşayın ve onu lanetlilerin karmakarışık sürülerine karşı iyi bir şekilde kullanın!
Yükseltilmiş Öldürme Kameraları ve Parçalanma

X-Ray Kill Camera geri dönüyor! Röntgen filminde mermiler, bombalar ve daha fazlası kemik ve organları yok ederken korkunç ağır çekimde izleyin. Mermileriniz çürük bir ya da iki uzvu koparırken hayret edin ve ölüler GELİYOR TUTUN!

Derin İlerleme ve Özelleştirme
Zombie Army 4 Dead War, Sıralandıkça size uyan avcıyı inşa edin! Kendinize koruyucu bir melek mi takıyorsunuz? Takım arkadaşlarınıza zarar verin! Bu tareti çok mu beğendin? Neden yanınızda götürmüyorsunuz? Ardından yeni kıyafetlerin, duyguların ve alay hareketlerinin kilidini açarken tarzınızı yansıtın!

Katil Yakın Dövüş
Ölüler etrafınızı sardığında, gelişmiş yakın dövüşle savaşın! Kalabalıkların arasından sıyrılın, kafaları ezin ve yaşayan ölüleri korkunç alt etme hareketleriyle gönderin!

Destansı Silahlar
Zombie Army 4 Dead War, Silahlarınızı çalışma tezgahlarında yükseltmek için ateş, şimşek ve ilahi özün gücünden yararlanın ve ev yapımı cehennem yetiştiricileri yaratın! Yıldırım atan bir saldırı tüfeği mi? Alevli Süngülü bir tabanca mı? İnsanoğlunun son duruşuna her şey girer!

Canavar Kalabalıklar
Zombie Army 4 Dead War, Korkunç kapıcı lejyonları, büyük zırhlı seçkinler, korkunç gölge iblisleri, patlayıcı intihar generalleri ve bir dizi başka sürprizle savaşın! Bir şeyin etli variline bakarken

ZOMBİ TANKI, kanepenin arkasında kalmanı dileyeceksin!
Daha Büyük, Daha Kötü Horde Modu

Zombie Army 4 Dead War, Genişletilmiş Horde Modunda SLAYcation’ınızı genişletin. Ne kadar uzun süre hayatta kalırsanız, harita o kadar büyür. LIVING DEAD’in sürüsüne katılmadan ne kadar savaşabilirsiniz?

Zombie Army 4: Dead War Full indir

www.fulloyunindir.net / sistem gereksinimleri
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ 

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit / Windows 7 64-bit*
İşlemci: Intel Core i3-6100 (or AMD equivalent)
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GT 1030 2GB (or AMD equivalent)
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
oyun içi görüntüler
Zombie Army 4 Dead War | Oyun İçi Ekran Görütüleri
 Zombie Army 4 Dead War Full indir
 Zombie Army 4 Dead War Torrent
Zombie Army 4: Dead War oyunu indirdikten sonra içinde bulunan CRACK dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine atıp çalıştırın….

👍 Linkler 👍
Turbobit – Tek Link
Uptobox – Tek Link
Yandex – Tek Link
Pixeldra – Tek Link

Bayfiles – Tek Link
Racaty – Tek Link

Gofile – Tek Link
Torrent – Mevcut

Zombie Army 4 Dead War – İNDİR


Turbobit

Uptobox

Torrent

Alternatif Torrent

Alternatif Torrent

Crack

Arkadaşlar oyunun içinde crack mevcut ama extra sadece crack yüklemek istedim sadece crack indirmek isteyenler indirebilir..
Crash Error (çökme hatası) alan arkadaşlar varsa eğer crack indirebilir..
Dosya boyutu: 240MB
Mediafire: İNDİR


oyun full patch’dir içindeki kurulum talimatını izleyip kurabilirsiniz.
Yeni güncellemeler gelince bu konu altından paylaşılacaktır.

Web Sitemizde bulunan tüm oyunlar ve yeni çıkan oyunlar bulunmaktadır.. Torrent Oyun & Tek Link Oyun Seçenekleri ve 15 farklı alternatif link seçeneği ile istediğiniz oyun indirebilirsiniz.
Full Oyun indir
bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler..


Zombie Army 4 Dead War indir | Zombie Army 4 Dead War full indir | Zombie Army 4 Dead War torrent | Zombie Army 4 İNDİR | Zombie Army 4 Dead War Crack | Zombie Army 4 Crack

Oyunu Değerlendir

Zombie Army 4 Dead War

Puan

Zombie Army 4 Dead War oyununu değerlendirin;

User Rating: 4.73 ( 43 votes)

Kontrol Et !

Jet Kave Adventure Full indir

Yayıncı: 7Levels S.A. Çıkış Tarihi: 2021 Tür: Macera, Platform Başlık: Jet Kave Adventure oyun indir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir